לחצו להתקשרות:

כאבי רגליים בשכיבה - שינה

זמן השינה שלנו אמור להיות זמן מנוחה להתרעננות. אך מה קורה כאשר דווקא בזמן השינה מופיעים כאבי רגליים? כל מי שסובל מכאבי רגליים בלילה או בשינה חש כאילו הלילה שעבר היה עליו כמעמסה וכלל לא חש את ההקלה אשר היה אמור לחוש בבוקר, מה שיכול להוביל לעייפות במהלך היום והידרדרות ביכולת התפקוד.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לכאבי רגליים בשינה

המקור לכאבי רגליים במנוחה בזמן שינה יכול להיות שונה בין אלו שסובלים ממנו. לרוב, כאבי רגליים בשינה הם תוצאה של התכווצויות רגליים הנובעות מחוסר בויטמינים כמו או מינרלים כמו מגנזיום. גם פעילות מרובה או פעילות לא נכונה לפני השינה יכולים להוביל לשרירים התפוסים ומכאן לכאבים וקשיי שינה.

כאבים חזקים בגב
כאבי גב
כאבים בגב תחתון
כאבי גב תחתון
כאבים בגב עליון
כאבי גב עליון
כאבים באמצע הגב
כאבי גב אמצעי
פריצת דיסק בגב או בלט דיסק
פריצת דיסק
כאבים בהריון
כאבי גב בהריון

תחושת הכאב

לרוב, כאבי רגליים בלילה או כאבי רגליים בשינה, ירגישו כמו שריר תפוס. הכאב יכול להפריע לשינה, לגרום להתעוררויות והוא יכול להרגיש כמו שרירים שנתפסים בפתאומיות ובחוזקה כמו (כאבים בהריון או במחסור של מגנזיום).

כיצד ניתן למנוע את כאבי הרגליים

תזונה נכונה יחד עם מתיחות לפני השינה יכולים להוביל להפחתת הכאב. מתיחות אשר ניתן לבצע לפני השינה יכולות להתבצע בישיבה על מזרן כאשר שתי הרגליים מתוחות והבהונות מושכים כלפי מעלה. במצב זה יש למתוח את הגב ולהביא את הידיים לכיוון כפות הרגליים. תרגיל זה יבצע מתיחה של השוק וכן של הגב ויוכל להקל על המתח באזור.

נטורופתיה – אבחון תזונתי וקבלת המלצות לשינויים או תוספי תזונה. לאחר ביצוע בדיקות דם ניתן לבחון האם הכאבים מקורם במחסור ויטמינים או מינרלים ולהשלים את אלו על פי הצורך.

המאופתיה – טיפול פרטני בו המטופל בוחן את המקורות הרגשיים לבעיה הפיזית ויוצר תמצית רמדי אשר נלקחת על פי ההוראות הנקבעות ולאורך התקופה שקובע המטפל.

עיסוי – יעיל במיוחד לשרירים תפוסים ולכאבים הנובעים ממתח. את העיסוי ניתן לבצע באמצעות שמנים ארומתרפיים אשר נוסף לטיפול בכאב מובילים גם לרגיעה של המטופל ומכאן מגדילים את הסיכויים לשינה טובה יותר.

דיקור יפני – דיקור באמצעות מחטים דקות עד שכמעט ואינן מורגשות. מטרת הדיקור היפני היא לאזן את הגוף מבחינת המבנה או זרימת האנרגיה.

ביופידבק – אבחון מדדי הגוף המאפשר לגלות איזה מחסור בגוף (מחסור פיזי או רגשי) מוביל לכאבים. בעקבות האבחון ניתן להתאים צמחי באך או רמדי מסוגים אחרים.

כאבי רגליים בשינה מובילים לחוסר יכולת תפקוד לאורך היום ולכן חובה לטפל בהם. על מנת לדעת מהו הטיפול הנכון ביותר עבורך, ניתן להשאיר את הפרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך.