לחצו להתקשרות:

כאבים ברגל שמאל

כאב ברגל שמאל הוא כאב שיכול להיות חזק מאד ולהפריע לאורח החיים שלנו. פעמים רבות המקור של הכאב הוא עצבי ואז המשמעות היא של כאב חד, חוסר יכולת לתפקד או אפילו ללכת. במקרים אלו כאב רגליים עלול להשתלט על החיים ולמנוע ביצוע פעולות יום יומיות ושגרתיות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הגורמים לכאב ברגל שמאל

כאב המופיע ברגל שמאל כמו גם כאב ברגל ימין יכול להיות ממקור של חבלה או פגיעה אך במקרים רבים מדובר בתוצאה של נזק בין- חולייתי של הדיסק אשר מקרין לעבר הרגל. במקרים של הקרנה יש לטפל לא רק ברגל אלא במקור הפגיעה, בגב. הפגיעה של הגב יכולה להיות תוצאה של אורח החיים המערבי המעמיס על הרגל והברכיים או כתוצאה מתנועות לא נכונות כמו תנועות לא נכונות בזמן תרגול כושר.

כאבי רגליים
כאבי רגליים - כללי
כאבים בברך ימין
כאב בברך ימין
כאבי רגליים בזמן מנוחה
כאבי רגליים במנוחה
כאבים בברך שמאל
כאבים בברך שמאל
פריצת דיסק בגב או בלט דיסק
פריצת דיסק
כאבי גב תחתון
כאבי גב תחתון

סימפטומים של הכאב

כאב ברגל שמאל אשר המקור שלו אינו פגיעה ישירה או חבלה (אשר ירגישו ככאב חד מאד, נקודתי, שגם יכול לחלוף מעצמו) יכול להרגיש בצורות שונות. הכאב יכול להיות ממוקד, חד ושורף והוא יכול להתבטא בנימול לאורך הרגל. במקרה שמקור הכאב הוא עצבי הוא יורגש בחלק האחורי של הרגל ויוכל להופיע מאזור הישבן, לאורכה של הרגל ועד לבהונות.

תרגילים שיקלו על כאבי רגל שמאל

תרגילי מתיחות אשר עובדים על הגב ועל הרגל יכולים להקל באופן משמעותי על הכאב המופיע ברגל שמאל. תרגילי מתיחה אותו ניתן לבצע בישיבה בכל מקום- ישיבה בגב זקוף ובטן אסופה פנימה. את אחת הרגליים יש להניח על הרגל השנייה כשהקרסול על הירך. במצב זה יש להתחיל למתוח את הגב תוך כיפוף כלפי מטה

מוקסה – טיפול במוקסה הוא טיפול באמצעות חום היוצא מבעירת המוקסה. המוקסה היא צמח לענה אשר נדחס לצורת סיגר ובעת הטיפול מחמם את האזור. כשהכאב נובע מדלקת או שבעקבותיו נוצרה דלקת, המוקסה תשחרר אותה.

כירופרקטיקה – כשמקור הכאב הוא בעמוד השדרה או בדיסק, הכירופרקטיקה תטפל במבנה באמצעות תנועות ומגע ותוביל לשחרור המקור של כאב רגל שמאל. הכירופרקטיקה מטפלת בבעיות במבנה של הגוף והיא תטפל גם במקור הכאב וגם בכאב עצמו.

המאופתיה – ההמאופתיה מזהה את המצב הנפשי אשר הוביל לכאב כמו למשל מתח בחיים ומתאימה לכל מטופל "רמדיה" משלו. הרמדיה היא שילוב של מספר חומרים אשר לרוב מגיעים בצורת כדורי מציצה קטנים ואלו יכולים לשחרר כאב פיזי שמקורו רגשי.

מזותרפיה – כאשר הכאב של רגל שמאל מקורו בדלקת בגב, ניתן לבצע טיפול מזותרפיה הכולל הזרקה של חומרים אנטי דלקתיים עם ויטמינים ומינרלים במטרה לטפל במקור הכאב ולפתור אותו.

פיזיותרפיה – טיפול המתבצע תוך כדי תרגול של המטופל באמצעות הנחייה. הטיפול מגדיל את טווח התנועה, מאפשר לחזור להליכה נורמטיבית ולפתור את הבעיה מהמקור.

 כאב ברגל שמאל הוא לא כאב שאמורים לסחוב אותו אלא יש לטפל בו ולבחון את המקור שלו. על מנת לקבל את הטיפול ריכזנו באתר המקור למרפאות כאב ידע אובייקטיבי ורלוונטי כדי שתמצא את הטיפול הטוב ביותר עבורך. בנוסף, עומדים לרשותך מומחים אשר ישמחו ליצור איתך קשר בהשארת פרטים באתר..