לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
כאבי כתפיים ושכמות חזקים - סיבות לכאב, איך הכאב מורגש? דרכים למניעת כאב ושיטות לטיפול מומלצות בכאב באזור הכתפיים והשכמות ברפלקסולוגיה, שיטת אלכסנדר ועוד
כאבי כתפיים וצוואר - סיבות להיווצרות כאבים באזור הכתף, תסמינים, דרכים למניעת הכאב וטיפולים יעילים בכאבים בכתפיים עם הקרנה לאזור הצוואר והעורף,
כאבים בכתף קדמית - המקור לרפואת כאב בכתף קדמית, סיבות, סימפטומים, מניעת כאב ושיטות טיפול מומלצות דרך מרפאת כאב הקרובה לאזור המגורים שלך
כאבים בכתף אחרונית - המקור לרפואת כאב בכתף אחורית דרך גורמים, מניעת כאב בכתפיים אחוריות ושיטות טיפול מומלצות דרך מרפאת כאב מתאימה עובורך
כאבי צוואר מלווים בכאבי שכמות חדים. סיבות, גורמים תסמינים וטיפולים מומלצים בכאב בצוואר ושכמות ע"י מרפאות כאב מומלצות ממוקמות בקרבתכם
כאבי צוואר מקרינים לאזור הראש, הגב, הכתפיים והעורף. כל מה שאתם מעוניינים לדעת על כאב מקרין מאזור הצוואר לחלקים אחרים בגוף עד לטיפול דרך מרפאת כאב

כאבים בכתפיים ושכמות

כמעט כל אחד סובל מדי פעם מכאב כזה או אחר כאשר כאבים מבניים ושלדיים הם כאבים נפוצים מאד. כאבי כתפיים ושכמות מפריעים ליום יום ויכולים להוביל גם לכאבי ראש ולתחושה של מגבלה בתנועה ולמרות זאת רוב האנשים פועלים כרגיל ונמנעים מהפסד ימי עבודה, מה שמביא לא פעם גם לתפוקה נמוכה יותר במסגרת העבודה וגם מצב רוח ירוד.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סיבות לכאב בכתפיים ובשכמות

כאבי כתפיים ושכמות נוצרים בשל שתי סיבת עיקריות. סיבה ראשונה היא תנועה לא נכונה של הגוף, ישיבה לא זקופה ועבודה מרובה מול המחשב בסביבת עבודה לא ארגונומית. הכאב יכול להיות גם תוצאה של הרמת משאות כבדים. הסיבה השנייה לכאבי כתפיים ושכמות היא מתח ולחץ אשר מביאים להרמה של הכתפיים כלפי מעלה ויוצרים עומס על האזור.

כאבים בצוואר ובשכמות
כאבי צוואר ושכמות
כאבי גב חזקים
כאבי גב עליון
כאבים של צוואר המקרינים לאורך הגב
כאבים בכתפיים
כאבים באמצע הגב
כאב גב מרכזי
כאבי צוואר המשפיעים על הראש
כאבי כתפיים וצוואר
כאבים של כתף אחורית
כאב בכתף אחורית

כיצד מרגיש הכאב

כאבי כתפיים אשר מלווים בכאבים שכמות יופיעו לרוב ככאבים מופשטים העוטפים את האזור. הכאבים יכולים להשליך לאזור הצוואר, הידיים או להגיע אל עבר הגב התחתון והם יכולים להוביל גם לכאבי ראש. לעתים הכאב ירגיש ממוקד מאד ואז התחושה תהיה של דקירה או שריפה באזור.

דרכים למניעת הכאב

על מנת למנוע כאבי כתפיים עם הקרנה לשכמות יש לבצע תרגילי חיזוק לאזור ובמקביל לדאוג לסביבת עבודה ארגונומית. תרגילי הרפייה ושחרור של האזור גם באמצע יום עבודה יכולים למנוע את הכאב או לעזור לנו להתגבר עליו. בישיבה מתוחה על הכיס כשהכתפיים שמוטות מומלץ לבצע מדי פעם ניעור של כפות הידיים והידיים כך שנרגיש את השחרור גם באזור הכתפיים. את התרגיל ניתן לבצע גם במהלך יום העבודה.

רפלקסולוגיה – עיסוי של כפות הרגליים אשר משפיע על כל הגוף כאשר הבסיס הוא שכל אזור ואיבר בגוף בא לידי ביטוי גם בכף הרגל. הטיפול יעיל במיוחד ועוזר גם לכאבים חזקים כאשר המטופל רגיש לכל מגע באזור.

עיסוי רקמות עמוק– עיסוי אשר חודר לרקמות העמוקות של הגוף. העיסוי מתבצע בהדרגה ויכול להוביל להקלה משמעותית כבר לאחר העיסוי הראשון של האזור.

שיטת אלכסנדר– שיטת אלכסנדר מלמדת את האדם להתייצב כראוי ולהתנהל נכון עם הגוף שלו. תרגול של השיטה מאפשר להתגבר על הכאב ולמנוע חזרה שלו כמו גם למנוע כאבים נוספים אשר קשורים למבנה.

המאופתיה– טיפול בבעיות פיזיולוגיות דרך טיפול בנפש האדם. ההמאופתיה תזהה את המקור הנפשי אשר גורם ללחץ ולמתח ותיתן למטופל כדורים טבעיים המיועדים עבורו ויפתרו את הלחץ והמתח.

אלקטרודות– טיפול בטוח אשר כולל אלקטרודות המפעילות פולסים על אזור הכואב ומכאן לגירוי. הפולסים מעודדים את הנעת הדם באזור ומכאן גם לריפוי של הכאב.

גם אתם סובלים מכאבי כתפיים ושכמות? אתם לא לבד ואין כל סיבה שתמשיכו לסבול. המקור למרפאות כאב שם לעצמו מטרה להביא לכם ידע חשוב שיסייע לכם להבין את מקור הכאב ולהחליט על דרך הפתרון שלו. אל תתנו לכאב ללוות אתכם. על מנת לפתור את הכאב השאירו את פרטיכם באתר ומומחה בתחום ישמח לחזור אליכם להתייעצות.