לחצו להתקשרות:

כאבים בכתפיים וצוואר

כאבי כתפיים וצוואר הם כאבים שכיחים כאשר לרוב יש קשר ישיר בין הכאב של הכתפיים לכאב של הצוואר וכשאחד נפתר כך גם השני. כאבי כתפיים וצוואר לא מובילים להפסד ימי עבודה אך הם כן מובילים לאי נוחות ולקושי לבצע משימות יום יומיות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סיבות להיווצרות כאב כתפיים וצוואר

הכאבים יכולים להיות תוצאה של מתיחת השריר באזור, פגיעה בגידים או ברצועות וכן פגיעה של עמוד השדרה ושל הדיסק. הפגיעות השונות יכולות להופיע לאחר פגיעה פיזית כמו תאונות ונפילות והן יכולות להיות כתוצאה של החולשה באזור יחד עם פעילות לא ארגונומית כשהגוף מתאמץ לעשות פעולות יום יומיות. גם לחץ ומתח בחיים משפיעים על כאבים בכתפיים ובצוואר.

כאבי גב חזקים
כאבי גב עליון
כאבים בכתפיים ובשכמות
כאבי כתפיים ושכמות
כאבים של צוואר המקרינים לאורך הגב
כאבים בכתפיים
כאבים באמצע הגב
כאבי גב אמצעי
כאבי צוואר המשפיעים על הראש
כאבי כתפיים וצוואר
כאבים של כתף אחורית
כאב בכתף אחורית

סימפטומים של הכאב

כאבי כתפיים עם הקרנה לצוואר יכולים להיות כאבים חדים המרגישים כמו דקירה או שריפה והם יכולים להיות כאבים אשר מופשטים אשר משפיעים על שאר איברי הגוף. אנשים רבים מעידים על כך שכשהם סובלים מכאבי כתפיים וצוואר גם הראש כואב. תופעות אשר יכולות להתלוות לכאב המקורי

דרכים למניעת הכאב

הימנעות מכאבי הכתפיים מוקנים לצוואר ועורף דורשת התנהלות יום יומית מוקפדת. חשוב מאד להקפיד על סביבת עבודה ארגונומית ומדי פעם לבצע שחרור של השרירים. על מנת להרפות את אזור הצוואר והכתפיים מומלץ מאד לבצע מתיחות עדינות בישיבה מתוחה על הכיסא. יש להוביל את הסנטר אל עבר בית החזה ולעלות באיטיות. לאחר מכן למתוח את הצוואר לכיוון הכתף ובחזה גם כן לאט וכשהכתפיים משוחררות.

דיקור יפני – דיקור באמצעות מחטים דקיקות כאשר מהלך הטיפול נועד לאתר את המקור שמוביל לכאב ולטפל בו. הדיקור אינו כואב, אורך מספר דקות ויכול להיות שתזדקקו למספר טיפולים.

תזונה – לתזונה יש השפעה רבה על חיי היום יום שלנו ותזונה לקויה עלולה להוביל לחולשה של הגוף ולקושי להתגבר על מצבי הלחץ. תזונה נכונה תשפיע לטובה גם על השינה שלנו ועל זרימת הדם כך ששינויים שלה יכולים להביא לטיפול בכאב.

צמחי מרפא – צמחי מרפא ניתנים לאחר אבחון והתאמה למטופל עצמו. הצמחים יכולים להניע את האנרגיה בגוף, להפחית מתח ולחץ ולשפר את התפקוד של הגוף.

מזותרפיה – הזרקה של חומר אנטי דלקתי יחד עם ויטמינים ומינרלים לאזור. החומרים השונים מרפאים את האזור ויוצרים שיפור משמעותי לאחר טיפול יחיד.

תרופות – טיפול תרופתי להפחתת הכאב יכול להיות יעיל ובמיוחד כאשר משלבים אותו עם טיפולים נוספים. התרופות מפחיתות את הכאב ומאפשרות לבצע פעולות שונות כמו למשל מתיחות ולתפקד על אף שלרוב הן לא יפתרו את מקור הכאב.

כאבי כתפיים מלוים בכאבים בצוואר מטרידים ומפריעים להתנהלות היום יומית. על מנת להפסיק את הכאב יש לבחור את הטיפול הנכון לכם. לאחר השארת פרטיכם באתר יחזור אליכם מומחה בתחום הכאב אשר יסייע לכם לבחור את הטיפול המתאים.